Katalog 2024 już dostępny. Pobierz go tutaj.

Targi imm Cologne 2024 – nowe trendy europejskie

Targi w Kolonii w Niemczech to jedne z ważniejszych wydarzeń w branży wnętrzarskiej w Europie. Spotykają się tu specjaliści z branży z całego świata. Tegoroczne targi odbywały się w dniach 14–18 pod hasłem „Connecting Communities”, a wśród wystawców byli nasi kluczowi partnerzy biznesowi.

 

Targi imm Cologne 2024 – MC Akcent obecne!

Co nowego na targach – z punktu widzenia biznesu zupełnie nowy układ hal oraz innowacyjna koncepcja The Circles. Ten pomysł wspiera temat przewodni targów, dzięki czemu uczestnicy mają korzystne warunki do networkingu. Kręgi obejmują punkty gastronomiczne, ciekawe instalacje projektowe, studia z bogatymi programami wykładów oraz wiele innych ciekawych form i atrakcji.

My skupiamy całą uwagę przede wszystkim na nowości wnętrzarskie, trendy oraz kolory. Naszą uwagę przyciągają kolekcje mebli, które wykonane są z drewna lub okleiny drewnianej, połączonej z białym lub kremowym laminatem.

Meble targowe

Nowości MC Akcent – pojawią się już w połowie lutego 2024

Nasz włoski partner handlowy prezentuje nową kolekcję Monaco, którą my zaprezentujemy już niedługo podczas targów w Poznaniu. Kolekcja obejmie cztery różne warianty kolorystyczne, z czego nam najbardziej podoba się opcja łączenia kashmirowego laminatu z dębem Monaco. Poniżej na zdjęciu połączenie kashmiru z dębęm Cadiz.

 

Nowe trendy wnętrzarskie 2024

Choć jako MC Akcent nie oferujemy mebli tapicerowanych to zaciekawiły nas nowe trendy w obszarze tkanin. Podczas targów królowały tkaniny boucle oraz wszelkie „puchate” tekstylia, które przyciągały wzrok i zwracały uwagę zwiedzających.