Katalog 2024 już dostępny. Pobierz go tutaj.

MC Akcent na Targach M.O.W. w Bad Salzuflen w Niemczech

Tegoroczne targi meblowe M.O.W. jak zawsze obfitowały w ciekawe propozycje mebli. Nasi partnerzy biznesowi prezentowali nowości w branży meblowej, nowe kolory płyt, nowoczesne tkaniny oraz nowe kolekcje mebli do salonu czy jadalni.

MOV 2023

Targi Meblowe M.O.W. w Bad Saltzuflen w Niemczech

„Obserwujemy zdecydowane odejście od jasnych mebli. Ten trend pojawił się już z początkiem roku i w dalszym ciągu się utrzymuje. Przeważają stonowane barwy w odcieniach beżu, szarości, brązu w połączeniu z czarnym matem. Widać także powrót do naturalnych materiałów jakimi są drewno i metal” – mówi właściciel firmy MC Akcent – Jarosław Szydło

Niemniej jednak dla dużej rzeszy amatorów bieli – uspokajamy, że w ofercie ciągle utrzymujemy bestsellerowe włoskie i niemieckie kolekcje białych mebli do salonu i jadalni.

Nowości MC Akcent – pojawią się już z początkiem przyszłego roku

Wiele nowych kolekcji oraz nowości w kategoriach takich jak krzesła czy stoły pojawią się już z początkiem roku, natomiast większa część produktów będzie wdrażana do produkcji po I kwartale 2024. Nasi klienci otrzymają newslettery informujące o wprowadzaniu nowych produktów.

 

Targi MC Akcent w Niemczech

 

 

 

Targi Meblowe w Niemczech